SPOLUPRÁCE S VYSOKÝMI ŠKOLAMI

Studenti naší školy mohou v dalším studiu využít možnosti plynoucí ze smluv s VŠ:

mu_pef Pro vzdělávací programy Ekonomicko-právní činnost a Zahraniční obchod máme smlouvu s Provozně ekonomickou fakultou Mendelovy univerzity v Brně obor Sociálně-ekonomický o uznávání předmětů absolvovaných v rámci studia voš s možností zkrácení bakalářského studia; text smlouvy; dodatek smlouvy, který prodlužuje platnost uzavřené smlouvy.

 

logo MU ESFS Ekonomicko-správní fakultou Masarykovy univerzity máme uzavřenu smlouvu o uznávání předmětů absolvovaných v rámci studia v akreditovaných programech Ekonomicko-právní činnost a Zahraniční obchod; text smlouvy.

 


teology

Pro vzdělávací program Sociální práce máme smluvně ošetřen s Teologickou fakultou Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích obor Sociální a charitativní práce odlišný režim přijímaní absolventů voš; text smlouvy.

 


sting-v

Pro vzdělávací programy Ekonomicko-právní činnost a Zahraniční obchod máme smlouvu s Akademií Sting, o. p. s. o podmínkách zkráceného bakalářského studia na dobu jednoho roku pro naše absolventy těchto vzdělávacích programů; text smlouvy.

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a
Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace
Kotlářská 9, 611 53 Brno
Ústředna - pracoviště Kotlářská 9 +420 541 321 338
Ústředna - pracoviště Pionýrská 23 +420 541 321 333
IČ: 00 566 381
DIČ: CZ 00 566 381
2017 OA, SOŠK a VOŠ Brno. Všechna práva vyhrazena.