DVOUTÝDENNÍ ODBORNÁ STÁŽ V LONDÝNĚ

ErasmusJiž pátým rokem se nám podařilo získat finanční prostředky z programu Erasmus+, kde v rámci projektu Studium bez hranic naši žáci mají možnost účastnit se dvoutýdenní stáže v Londýně s desetidenní odbornou praxí ve firmách anebo odborných institucích. Projektu se ve školním roce 2018/2019 účastní studenti ze všech oborů VOŠ (ekonomicko-právní činnost, zahraniční obchod, sociální práce i informační služby a knihovnictví).CERTIFIKÁTY

Na naší škole studenti mohou získat následující certifikáty:

Certifikát ECDL Start – mezinárodní doklad počítačové gramotnosti držitele. Dokládá, že držitel tohoto certifikátu ovládá základy práce s počítačem, resp. s informačními a komunikačními technologiemi (ICT), a to v nejběžnějších oblastech jejich využití.


V rámci jazykového vzdělávání mají studenti během studia možnost získat mezinárodně uznávaný certifikát z obchodní angličtiny. Zkoušku s názvem English for Business organizuje Londýnská komora obchodu a průmyslu (LCCI).

ja firma


V rámci výuky předmětu Aplikovaná ekonomie jsou studenti zapojeni do projektu JA Firma. JA Firma umožňuje účastníkům proniknout do problematiky fungování společnosti od jejího založení až po likvidaci. Výtěžek z činnosti věnují studenti na charitativní a humanitární účely. V závěru projektu mohou studenti absolvovat mezinárodní online zkoušku podnikatelských a ekonomických znalostí a získat Certifikát podnikatelských dovedností.


  

 

 

 

 

 

Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a
Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace
Kotlářská 9, 611 53 Brno
Ústředna - pracoviště Kotlářská 9 +420 541 321 338
Ústředna - pracoviště Pionýrská 23 +420 541 321 333
IČ: 00 566 381
DIČ: CZ 00 566 381
2017 OA, SOŠK a VOŠ Brno. Všechna práva vyhrazena.